Polycom VVX600 Business Media Phone (2201-44600-001) – REFURB – Grade A
- Polycom VVX 600 kenmerken:
- Gepersonaliseerde informatie in één oogopslag met behulp van geïntegreerde webapplicaties en een Digital Photo Frame
- Toegang tot streaming content met een functie voor het geïntegreerde video afspelen
- Klaar voor toekomstige uitbreidingsmodules en toepassingen, met inbegrip van video-conferencing met behulp van de VVX Camera van Polycom
- VVX Camera installeert in seconden en laat de VVX 600 aansluiten in video conferenties
- Benefits
• Improve productivity for executives and managers through larger, color multitouch display and more line appearances
• Make more efficient and productive calls with the unparalleled voice clarity of Polycom® HD Voice™
• Turn your Polycom® VVX® Business Media Phone into a videoconference ready desktop videoconferencing solution with an optional Polycom® VVX® Camera
• Improve workspace mobility through Bluetooth® headset integration
• Reduce deployment and maintenance costs—the Polycom Zero Touch Provisioning and Webbased configuration tool make the Polycom VVX 600 Series simple to deploy, and easy to administer, upgrade and maintain
• Leverage previous IT infrastructure investments—deploy Polycom
VVX 600 Series business media phones on your existing network without needing to upgrade your call control platform
• Easily integrate with third-party Web-based UC and productivity applications for broad, standardsbased, open API
Inhoud verpakking
- Poly VVX 600 console
- hoorn en hoornkrulsnoer
- Netwerkkabel (LAN, Cat5e)
- Desktopstandaard
- Handleiding
Beoordeeld met 9,4
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Professioneel advies
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Eigenschappen
- POLY VVX 600. Kleur van het product: Zwart, Handset type: Handset met snoer, Overdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s. Beeldscherm: LCD, Resolutie: 480 x 272 Pixels, Beeldverhouding: 16:9. Lijn-kwantiteit: 16 regels. Stemcodecs: G.711,G.722,G.722.1,G.722.1C,G.729ab,iLBC. Bluetooth-versie: 2.1+EDR, Ondersteunde netwerkprotocollen: FTP/TFTP/HTTP/HTTPS, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u
- EAN 0610807849230
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 25 × 6 cm |
| EAN | 0610807849230 |
| Nieuw of Refurbished | refurbished |
| Modelnaam | VVX600 Business Media Phone |
| Modelnummer | 2201-44600-001 |
| Techniek | IP |
| Geschikt voor | MS Teams |
| Verbinding | IP |
| Afmetingen lxbxh | 25x22x6 |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor Teams/Zoom/Meet | Ja |
| Ms Teams certified | Nee |
| Garantie nieuw | 2 jaar |
| Garantie refurb | 2 jaar |
| Kwaliteit | Refurbished altijd met volledige garantie! |
| Adviesprijs nieuw | € 349 excl. |
Videoconferencing & Vergadertelefoons
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent convallis metus a egestas pharetra. Duis gravida sed erat ut eleifend. Donec mollis turpis urna, nec sagittis neque porta non. Nullam accumsan urna non nunc efficitur scelerisque. Proin mauris neque, pellentesque quis aliquam hendrerit, eleifend ac est. Curabitur blandit euismod purus quis convallis.
Pellentesque nibh odio, elementum et aliquet eu, cursus ut. Proin rutrum justo non neque lacinia porta. Sed mattis tempor ex eget egestas. Maecenas quis purus porttitor, imperdiet neque ac, ornare velit. Mauris dolor ante, finibus in sagittis.

Beoordeeld met 9,4
AV-Outlet heeft een waardering van 9.4 op Bol.com

Professioneel advies
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >













