Polycom VVX301 Desktop Phone, Gig-E, PoE (2200-48300-025) – NIEUW – NEW
IP SIP telefoon
De VVX 301 IP-telefoon van Polycom zorgt ervoor, dat deze telefoon met SIP aan te sluiten is op de meeste IP-systemen.
De VVX 301 beschikt over 6 lijnen, 4 sneltoetsen, een retro verlicht scherm en verschillende gespreksbeheer functies.
Zoals ook bij de andere modellen uit de VVX serie het geval is, beschikt de telefoon over POE (verbinding via Ethernet) en over 2 Ethernet Gigabyte ingangen. Netvoeding is optioneel (zie de accessoires).
Belangrijkste eigenschappen van de Polycom VVX 310:
– 6 lijnen (instelbare toetsen)
– Lcd-scherm met achtergrondverlichting 208 x 104 pixels
– SIP
– Conferentie met 3 personen
– Unicode karakters UTF-8
– Voicemail
– 2 dubbele Ethernet 10/100 ingangen TX-modem voor LAN en pc
– Instelbare in de hoogte
– Polycom® HD Voice™ technologie: biedt een authentiek geluidskwaliteit bij iedere audiomodus, via het toestel, via de luidspreker of via een headset.
– Polycom® Acoustic Clarity™ technologie voor gesprekken in Full-Duplex, zonder echo en achtergrondgeluiden
– Netvoeding is optioneel
Inhoud verpakking
- Poly VVX301 console
- hoorn en hoornkrulsnoer
- Netwerkkabel (LAN, Cat5e)
- Desktopstandaard
- Handleiding
Beoordeeld met 9,4
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Professioneel advies
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Eigenschappen
- POLY VVX301
– Zwart-wit scherm, 208 X 104
– Bevat 6 lijnen, kan dus 6 gelijktijdige gesprekken aan.
– 6 speed dial keys (snelkeuze toetsen)
– HD Voice op alle audio paden
– Uitbreiding mogelijk tot maximaal 3 modules (3 gesprekslijnen per module, 28 speed dial keys per module)
– Gigabit Ethernet
– Speaker, Mute, Hold, Messages en doorverbind functies
– Mogelijkheid voor uitbreiding met headsets
- EAN 0610807846789
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 25 × 6 cm |
| EAN | 610807846789 |
| Nieuw of Refurbished | nieuw |
| Modelnaam | VVX301 |
| Modelnummer | 2200-48300-025 |
| Techniek | IP |
| Geschikt voor | MS Teams |
| Verbinding | IP |
| Afmetingen lxbxh | 25x22x6 |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor Teams/Zoom/Meet | Ja |
| Ms Teams certified | Nee |
| Garantie nieuw | 2 jaar |
| Garantie refurb | 2 jaar |
| Kwaliteit | Refurbished altijd met volledige garantie! |
| Adviesprijs nieuw | € 349 excl. |
Videoconferencing & Vergadertelefoons
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent convallis metus a egestas pharetra. Duis gravida sed erat ut eleifend. Donec mollis turpis urna, nec sagittis neque porta non. Nullam accumsan urna non nunc efficitur scelerisque. Proin mauris neque, pellentesque quis aliquam hendrerit, eleifend ac est. Curabitur blandit euismod purus quis convallis.
Pellentesque nibh odio, elementum et aliquet eu, cursus ut. Proin rutrum justo non neque lacinia porta. Sed mattis tempor ex eget egestas. Maecenas quis purus porttitor, imperdiet neque ac, ornare velit. Mauris dolor ante, finibus in sagittis.

Beoordeeld met 9,4
AV-Outlet heeft een waardering van 9.4 op Bol.com

Professioneel advies
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >













