Konftel EGO USB speakerphone – Bluetooth / USB – NIEUW
> KONFTEL EGO Personal Conferencing. Anywhere.
De Konftel EGO-luidsprekertelefoon met OmniSound-audiokwaliteit is de ideale oplossing voor thuisgebruik. De conferentietelefoon werkt naadloos samen met Skype voor Bedrijven, Cisco Jabber, Avaya Communicator en andere conferentietools. Je sluit de telefoon eenvoudig aan op een pc via een USB-poort of op een tablet of smartphone via Bluetooth.
De Konftel EGO ondersteunt ook razendsnel paren via Bluetooth dankzij NFC (nearfield communication) en gesprekken in HD-kwaliteit. Dankzij Bluetooth A2DP (advanced audio distribution profile) kun je na je vergadering je favoriete muziek beluisteren met ongeëvenaarde geluidsprestaties. Op het heldere en aantrekkelijke LCD-scherm zie je in één oogopslag welke functie is ingeschakeld. Dit wordt ook aangeduid door de verticale LED’s die in verschillende kleuren branden. De Konftel EGO heeft een hoofdtelefoonpoort en de ingebouwde batterij maakt volledig draadloos gebruik mogelijk.
The Konftel EGO is a personal speakerphone. It’s compact and portable and fits easily in your work bag, wherever you’re going. Despite its size, the Konftel Ego delivers crystal-clear sound thanks to our unique OmniSound® audio technology.
Beoordeeld met 9,4
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Professioneel advies
Uiteraard kunt u ons altijd even bellen of mailen voor hulp of advies bij het bestellen. En weet u niet zeker of het product voor u geschikt is, dan kijken we graag met u mee. Het is voor u en voor ons immers zonde van tijd en kosten om u zaken toe te sturen waar u niet mee geholpen bent!
Meer lezen >
Eigenschappen
Specifications
- Meeting size: up to 6 people
- USB
- Bluetooth with HD
- Headset port 3.5 mm
- NFC for easy pairing
- OmniSound® with HD audio
- Compatible with Skype for Business
- Battery-powered
- Two-year warranty
- Climate Neutral Certified
- Small and portable
- LCD screen
- Upgradable software
- Stream music in HD (A2DP)
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 20 × 5 cm |
| EAN | 7394001010773 |
| Nieuw of Refurbished | nieuw |
| Merk | Konftel |
| Modelnaam | Ego |
| Modelnummer | Konftel Ego |
| Modelcode | 910101081 |
| Techniek | Audioconferencing |
| Geschikt voor | Ms TEAMS, Zoom, Google Meet, music |
| Verbinding | USB / Bluetooth |
| Besturingssysteem | Windows / Mac OS |
| Afmetingen lxbxh | 13.5×13.5×3.5cm |
| Gewicht | 400 gram |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor Teams/Zoom/Meet | Ja |
| Ms Teams certified | Ja |
| Garantie nieuw | 2 jaar |
| Garantie REFURB | 2 jaar |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Adviesprijs nieuw | € 199.00 |
Videoconferencing & Vergadertelefoons
Videoconferencing (tegenwoordig eigenlijk meer “webconferencing”) is communicatie op afstand met beeld en geluid. Video (beeld) is daarbij heel belangrijk, maar als we realistisch zijn, is geluid nog belangrijker. Communiceren zonder beeld met alleen geluid is in veel situaties volledig normaal en afdoende. Meer dan 100 jaar telefonie bewijst dat wel. Maar communiceren met alleen beeld zonder goed geluid is ondoenlijk. Daarom is een optimale oplossing voor microfoon en speakers van het allergrootste belang. Veel systemen hebben daarvoor geïntegreerde microfoons en/of speakers. Daarnaast zijn in veel situaties professionele vergadertelefoons en speakerphones een uitstekende aanvulling. Vooral bij losse webcams of relatief kleine beperkte systemen is de combinatie ,met een goede vergadertelefoon een aantrekkelijke optie. Zij zijn ontworpen om goed rondom geluid op te nemen en hebben een speaker specifiek geschikt voor weergave van spraak.

Beoordeeld met 9,4
AV-Outlet heeft op Bol.com een klantenbeoordeling van 9.4 !
Meer lezen >

Professioneel advies
Uiteraard kunt u ons altijd even bellen of mailen voor hulp of advies bij het bestellen.
Meer lezen >











