Polycom CX300R1 Desktop Phone, Lync, USB (2200-32500-025)
REFURB – Grade A
USB telefoon
De Polycom CX300 is een professionele USB bureautelefoon voor op kantoor. Dit toestel beschikt over een twee-regel display, biedt uitstekende geluidskwaliteit en is geoptimaliseerd voor Skype for Business. Aansluiten doet u via de meegeleverde USB-kabel.
- USB-telefoon voor oproepen op pc
- Alfanumerieke display 2 regels met backlight
- Toetsenbord
- HD breedbandgeluid
- Hoofdtelefooningang RJ9
- Handsfree luidspreker Full Duplex
- Mute-toets
- Eenvoudige installatie
- Optimaal voor Microsoft Office Communicator
Inhoud verpakking
- Poly CX300R1 console
- hoorn en hoornkrulsnoer
- USB-kabel
- Desktopstandaard
- Handleiding
Datasheet Polycom CX300R1 Desktop Phone
Beoordeeld met 9,4
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Professioneel advies
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Eigenschappen
- POLYCOM CX300R1
- EAN 0610807693277
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 25 × 6 cm |
| EAN | 0610807693277 |
| Nieuw of Refurbished | refurbished |
| Modelnaam | CX300R1 |
| Modelnummer | 2200-32500-025 |
| Techniek | USB |
| Verbinding | USB-A |
| Afmetingen lxbxh | 25x22x6 |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Kleur | grijs/ antraciet |
| Ms Teams certified | Nee |
| Garantie nieuw | 2 jaar |
| Garantie refurb | 2 jaar |
| Kwaliteit | Refurbished altijd met volledige garantie! |
Videoconferencing & Vergadertelefoons
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent convallis metus a egestas pharetra. Duis gravida sed erat ut eleifend. Donec mollis turpis urna, nec sagittis neque porta non. Nullam accumsan urna non nunc efficitur scelerisque. Proin mauris neque, pellentesque quis aliquam hendrerit, eleifend ac est. Curabitur blandit euismod purus quis convallis.
Pellentesque nibh odio, elementum et aliquet eu, cursus ut. Proin rutrum justo non neque lacinia porta. Sed mattis tempor ex eget egestas. Maecenas quis purus porttitor, imperdiet neque ac, ornare velit. Mauris dolor ante, finibus in sagittis.

Beoordeeld met 9,4
AV-Outlet heeft een waardering van 9.4 op Bol.com

Professioneel advies
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >









