Polycom CX200 USB Phone, Lync, (2200-31000-025)
REFURB – Grade A
USB telefoon
De Polycom CX200 is een USB bureautelefoon voor op kantoor. Dit toestel biedt uitstekende geluidskwaliteit en is geoptimaliseerd voor Skype for Business. Aansluiten doet u via de meegeleverde USB-kabel.
Inhoud verpakking
- Poly CX200 console
- hoorn en hoornkrulsnoer
- USB-kabel
- Handleiding
Beoordeeld met 9,4
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Professioneel advies
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >
Eigenschappen
- POLYCOM CX200
EAN 0610807527992
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 25 × 6 cm |
| EAN | 0610807527992 |
| Nieuw of Refurbished | refurbished |
| Modelnaam | CX200 |
| Modelnummer | 2200-31000-025 |
| Techniek | USB |
| Verbinding | USB-A |
| Afmetingen lxbxh | 25x22x6 |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Kleur | grijs/ antraciet |
| Ms Teams certified | Nee |
| Garantie nieuw | 2 jaar |
| Garantie refurb | 2 jaar |
| Kwaliteit | Refurbished altijd met volledige garantie! |
Videoconferencing & Vergadertelefoons
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent convallis metus a egestas pharetra. Duis gravida sed erat ut eleifend. Donec mollis turpis urna, nec sagittis neque porta non. Nullam accumsan urna non nunc efficitur scelerisque. Proin mauris neque, pellentesque quis aliquam hendrerit, eleifend ac est. Curabitur blandit euismod purus quis convallis.
Pellentesque nibh odio, elementum et aliquet eu, cursus ut. Proin rutrum justo non neque lacinia porta. Sed mattis tempor ex eget egestas. Maecenas quis purus porttitor, imperdiet neque ac, ornare velit. Mauris dolor ante, finibus in sagittis.

Beoordeeld met 9,4
AV-Outlet heeft een waardering van 9.4 op Bol.com

Professioneel advies
Praesent pharetra mi nisi, at rhoncus sem vehicula a.
Meer lezen >










